Ziołowy zakątek

Karczma

     Karczma Ziołowego Zakątka to klimatyczne miejsce utrzymane w tradycyjnie podlaskim stylu, idealne na spędzenia czasu z najbliższymi lub w szerszym gronie przyjaciół. Dania serwowane w karczmie oparte są o sprawdzone receptury oraz sezonowe warzywa, owoce, zioła i przyprawy. Na potrzeby restauracji w Ziołowym Zakątku prowadzony jest również ekologiczny warzywnik, gdzie warzywa uprawiane są w sposób organiczny, w oparciu o tradycyjne metody uprawy. Potrawy w naszej restauracji pełne są aromatycznych ziół i przypraw.
     Na potrzeby agroturystyki hodowane są zwierzęta, mamy także własne jajka i wyroby mleczne. Składniki potraw zbierane są również w okolicznych lasach i na polach- w naszej kuchni wykorzystujemy różnego rodzaju dzikie rośliny jadalne, powszechnie uznawane za chwasty. Ponad to oferujemy szeroką gamę herbatek ziołowych, kaw i napojów alkoholowych oraz deserów. Menu zmienia się w zależności od sezonu, dania serwowane podczas wydarzeń zorganizowanych ustalane są indywidualnie.
     W budynku karczmy znajduje się również oddzielna Sala Myśliwska, w której istnieje możliwość zorganizowania różnego typu uroczystości.