Ziołowy zakątek

obrazek 13 czerwca, Czwartek 2024

Nadbużańskie Ziołowe Spotkania XIV

Zapraszamy na Nadbużańskie Ziołowe Spotkania w Korycinach!


Cieszcie się z nami magią ziół i odkrywajcie ich niezliczone korzyści dla zdrowia i dobrostanu. Dołączcie do nas w Ziołowym Zakątku, gdzie 23 czerwca przeniesiemy się w magiczny świat roślinnych skarbów.


Czekają na Was fascynujące wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów w dziedzinie ziół. Poznacie tajniki ich uprawy, suszenia, a także przygotowania wyjątkowych naparów i kosmetyków na bazie naturalnych składników.


Przygotowaliśmy dla Was również bogatą część artystyczną, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Na scenie zaprezentują się utalentowani artyści, którzy poprzez swoje występy wprowadzą Was w wyjątkowy nastrój.


Podczas Nadbużańskich Ziołowych Spotkań będziecie mieć okazję nawiązać kontakt z innymi miłośnikami ziół, dzielić się swoimi doświadczeniami i inspiracjami. Będzie to również doskonała okazja do zakupu wysokiej jakości naturalnych produktów.


Nie zapominajmy również o przyjemnościach towarzyszących spotkaniom! Na terenie wydarzenia czekają na Was kawiarenki i stoiska z lokalnymi specjałami, które umilą Wam czas i pozwolą delektować się aromatem ziół.


Dołączcie do nas na Nadbużańskich Ziołowych Spotkaniach w Korycinach, aby zanurzyć się w świecie roślinnych dobrodziejstw i odkryć ich potężne działanie dla naszego zdrowia. Zarezerwujcie termin 18 czerwca i bądźcie gotowi na niezapomniane doświadczenia!

Data: 23 czerwca
Lokalizacja: Koryciny, Ziołowy Zakątek


Do zobaczenia wśród ziół!

ORGANIZATORZY:

  • TYGIEL DOLINY BUGU
  • ZIOŁOWY ZAKĄTEK KORYCINY

PATRONAT: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna
PATRONAT MEDIALNY: Kurier Podlaski, krp, podlaskie24.pl, Kraina Bugu
PARTNER WYDARZENIA: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
PATRONAT HONOROWY: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi